W tym roku gościem konferencji będzie Eric Brunell (dyrektor SAP Executive Value Network dla HR), który podczas swojego wystąpienia przybliży wizję przyszłość działów HR na świecie.  Świat biznesu podlega tak dynamicznym zmianom, że obejmują one również świat HR. Należy pamiętać że dzisiejszy HR, to już nie tylko łączenie dbałości o dobro pracowników z jak najlepszymi wynikami organizacji. Działy HR muszą silnie współpracować z innymi działami takimi jak marketing czy finanse, na bieżąco obserwować postępujące zmiany gospodarcze, a także dbać o atrakcyjność firmy względem potencjalnych, jak i obecnych pracowników.

By nie zgubić się w coraz to nowszych propozycjach innowacyjnych rozwiązań, praktycy HR potrzebują wymiany wiedzy oraz wparcia ekspertów w tym zakresie. Takim wsparciem jest niewątpliwe, organizowana przez wydawnictwo Wolters Kluwer, konferencja –  Rozwiązania HR. W tym roku zapraszamy już na VII edycję, która odbędzie się 22 października 2014r.

Tegoroczna edycja skupi się na przybliżeniu najnowszych trendów HR, w obliczu rewolucji społecznej i technologicznej. Do udziału w konferencji zostali zaproszeni wybitni specjaliści, zarówno praktycy jaki i profesjonalni eksperci z dziedzin HR, marketingu, technologii czy nauk społecznych.