Dzień dobry!

Miło mi powitać Cię na mojej stronie internetowej i na moim blogu, który piszę od listopada 2011 roku. Przygotowałam dla Ciebie kilka materiałów, które mam nadzieję docenisz, ponieważ pomogą Ci lepiej i szybciej budować marki (produktów i firm), za które odpowiadasz.

Przede wszystkim piszę – posty na blogu, artykuły do prasy branżowej i ekonomicznej, e-booki. Organizuję też webinary, na których dzielę się wiedzą – pokazuję slajdy z dużą ilością tekstów i z reguły bez obrazków. Piszę wprost, trzymając się porządku chronologicznego, bez owijania w bawełnę i bez chwytliwych tytułów.

Staram się patrzeć na organizację holistycznie, ponieważ wierzę, że wszystko ma znaczenie, każdy człowiek, każde działanie. Lubię konkrety, a moje ulubione pytanie to dlaczego coś działa lub nie działa – w kontekście budowania marek firmy i produktów / usług.

Jeśli interesuje Cię employer branding (proces budowania marki pracodawcy) to:

 

👉 napisałam 2 książki, może Cię zainteresują:

👉 regularnie organizuję webinary a wybrane nagrania tych szkoleń możesz bezpłatnie obejrzeć na moim kanale YT

👉 tu czekają na Ciebie prezenty czyli checklisty

👉  jestem autorką 2 kursów online, które stale aktualizuję

👉 stworzyłam też sklep, w którym. możesz kupić dostęp do nagrań szkoleń online, kursów czy płatnych raportów.

Jeśli interesują Cię badania pracowników to:

 

👉  w 2022 roku przygotowałam i przeprowadziłam badania „Atrakcyjni Pracodawcy 2022”

👉 od 2013 roku przygotowuję i przeprowadzam badania satysfakcji i zaangażowania pracowników,

👉 od 2019 roku przygotowuję i przeprowadzam badania kultury organizacji (jakościowe i ilościowe) według autorskiego modelu,

👉  doradzam pracodawcom jak stworzyć kwestionariusz badań szyty na miarę dla danej organizacji

👉  zapraszam obejrzyj nagranie szkolenia na temat tego od czego zacząć badania satysfakcji i zaangażowania pracowników

Pomagam menedżerom HR, którzy ogarniają wszelkie kwestie HR-owe w swoich organizacjach, głównie z firm MSP. Nie bardzo wiedzą od czego zacząć budowanie marki, a chcą zmienić swoją firmę, jej kulturę organizacyjną, sposób promocji pracodawcy po to,  by ich firma stała się atrakcyjnym pracodawcą wśród aktualnych pracowników i kandydatów.

Pomagam także i konsultantom HR i PR, którzy sami chcą się nauczyć jak skutecznie budować marki swoich klientów, zarówno marki produktów jak i firm/pracodawców. 

Otrzymasz moje wsparcie praktyka marketera w postaci  opracowanych przeze mnie  szkoleń otwartych i zamkniętych, kursów online, webinarów.  Jestem do Twojej dyspozycji także, jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, współpracy projektowej, szukasz mentora, doradcy lub interim menedżera.