Dzień dobry!

Miło mi powitać Cię na mojej stronie internetowej i na moim blogu, który piszę od listopada 2011 roku. Przygotowałam dla Ciebie kilka materiałów, które mam nadzieję docenisz, ponieważ pomogą Ci lepiej i szybciej budować marki (produktów i firm), za które odpowiadasz.

Przede wszystkim piszę – posty na blogu, artykuły do prasy branżowej i ekonomicznej, e-booki. Organizuję też webinary, na których dzielę się wiedzą – pokazuję slajdy z dużą ilością tekstów i z reguły bez obrazków. Piszę wprost, trzymając się porządku chronologicznego, bez owijania w bawełnę i bez clickbite’owych tytułów. Staram się patrzeć na organizację holistycznie, ponieważ wierzę, że wszystko ma znaczenie, każdy człowiek, każde działanie. Lubię konkrety, a moje ulubione pytanie to dlaczego coś działa lub nie działa – w kontekście budowania marek firmy i produktów / usług.

Może to Cię zainteresuje? 

Jestem autorką dwóch książek o employer brandingu

Chcesz dowiedzieć się, czy warto kupić którąkolwiek z książek? Pobierz bezpłatny fragment i zdecyduj sam/sama. 

  • fragment książki „Employer branding. Marka pracodawcy w praktyce” – link 
  • a oto i drugi fragment – link 
  • spis treści książki „Praktyka employer brandingu. Rozmowy z menedżerami” – link 

a jeśli chcesz poznać pełną ofertę – zajrzyj do sklepu

Pomagam menedżerom HR, którzy ogarniają wszelkie kwestie HR-owe w swoich organizacjach, głównie z firm MSP. Nie bardzo wiedzą od czego zacząć budowanie marki, a chcą zmienić swoją firmę, jej kulturę organizacyjną, sposób promocji pracodawcy po to,  by ich firma stała się atrakcyjnym pracodawcą wśród aktualnych pracowników i kandydatów.

Pomagam także i konsultantom HR i PR, którzy sami chcą się nauczyć jak skutecznie budować marki swoich klientów, zarówno marki produktów jak i firm/pracodawców. 

Otrzymasz moje wsparcie praktyka marketera w postaci  opracowanych przeze mnie  szkoleń otwartych i zamkniętych, kursów online, webinarów.  Jestem do Twojej dyspozycji także, jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, współpracy projektowej, szukasz mentora, doradcy lub interim menedżera.