Tu znajdziesz prezenty specjalnie przygotowane dla Ciebie!

Miło mi powitać Cię na mojej stronie internetowej i na moim blogu, który piszę od listopada 2011 roku. Może znasz już moje książki „Employer Branding. Marka pracodawcy w praktyce” lub „Praktyka employer brandingu. Rozmowy z menedżerami”?

Przede wszystkim piszę – posty na blogu, artykuły do prasy branżowej i ekonomicznej.  Organizuję też webinary, na których dzielę się wiedzą – pokazuję slajdy z dużą ilością tekstów i z reguły bez obrazków. Piszę wprost, trzymając się porządku chronologicznego, bez owijania w bawełnę. Staram się patrzeć na organizację holistycznie, ponieważ wierzę, że wszystko ma znaczenie, każdy człowiek, każde działanie. Lubię konkrety, a moje ulubione pytanie to dlaczego coś działa lub nie działa – w kontekście budowania marek firmy i produktów / usług.

Sporą część mojej pracy poświęcam na przygotowanie i przeprowadzenie badań organizacji – zarówno ilościowych jak i jakościowych. Badam poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz kulturę organizacyjną i jej wpływ na markę pracodawcy.

Na tej stronie publikuję materiały do pobrania. Pamiętaj, że pobierając te materiały stajesz się automatycznie odbiorcą mojego newslettera. A nim znajdziesz informacje o organizowanych przeze mnie szkoleniach online i stacjonarnych, recenzje ciekawych książek i kampanii employer brandingowych. Zapraszam!

julita dąbrowska
macierz MASTER Julita Dabrowska
checklista rekrutacji
ankieta oceny działu HR

Pomagam menedżerom HR, którzy ogarniają wszelkie kwestie HR-owe w swoich organizacjach, głównie z firm MSP, ale nie bardzo wiedzą od czego zacząć budowanie marki. Chcą zmienić swoją firmę, jej kulturę organizacyjną, sposób promocji pracodawcy po to,  by ich firma stała się atrakcyjnym i odpowiedzialnym pracodawcą wśród aktualnych pracowników i kandydatów.

Pomagam także i konsultantom HR i PR, którzy chcą się nauczyć jak skutecznie budować marki swoich klientów, zarówno marki produktów jak i firm/pracodawców. 

Otrzymasz moje wsparcie praktyka marketera w postaci  opracowanych przeze mnie  szkoleń otwartych i zamkniętych, kursów online, webinarów.  

Jestem do Twojej dyspozycji także, jeśli potrzebujesz indywidualnej porady, współpracy projektowej, szukasz mentora, doradcy lub interim menedżera.