fbpx

Dzień dobry!

Miło mi powitać Cię na mojej stronie internetowej i na moim blogu, który piszę od listopada 2011 roku. Może znasz już moje książki „Employer Branding. Marka pracodawcy w praktyce” lub „Praktyka employer brandingu. Rozmowy z menedżerami”? 

Przede wszystkim piszę – posty na blogu, artykuły do prasy branżowej i ekonomicznej.  Organizuję też webinary, na których dzielę się wiedzą – pokazuję slajdy z dużą ilością tekstów i z reguły bez obrazków. Piszę wprost, trzymając się porządku chronologicznego, bez owijania w bawełnę. Staram się patrzeć na organizację holistycznie, ponieważ wierzę, że wszystko ma znaczenie, każdy człowiek, każde działanie. Lubię konkrety, a moje ulubione pytanie to dlaczego coś działa lub nie działa – w kontekście budowania marek firmy i produktów / usług. 

Sporą część mojej pracy poświęcam na przygotowanie i przeprowadzenie badań organizacji – zarówno ilościowych jak i jakościowych. Badam poziom satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz kulturę organizacyjną i jej wpływ na markę pracodawcy. 

Na tej stronie publikuję materiały do pobrania. Pamiętaj, że pobierając te materiały stajesz się automatycznie odbiorcą mojego newslettera. A nim znajdziesz informacje o organizowanych przeze mnie szkoleniach online i stacjonarnych, recenzje ciekawych książek i kampanii employer brandingowych. Zapraszam! 

julita dąbrowska
macierz MASTER Julita Dabrowska
checklista rekrutacji
ankieta oceny działu HR