fbpx

ZOSTAŃ GURU EMPLOYER BRANDINGU!

weź udział w kursie online

„Jak opracować skuteczną strategię
i plan działań employer brandingowych?”

 

h

Praktyczna wiedza

Kurs oparty jest na wieloletnim udokumentowanym doświadczeniu trenerki związanym z budowaniem marek firm.

Gotowe szablony

Kurs oparty jest przede wszystkim na ćwiczeniach, w których wykorzystuje się gotowe do użycia szablony.

Przyjazna formuła zajęć

Kurs umożliwia naukę w indywidualnym tempie, gwarantuje, że samodzielnie opracujesz plan działań employer brandingowych.

⇒Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną za budowanie marki i wizerunku pracodawcy, komunikację wewnętrzną lub zewnętrzną, rekrutację, rozwój kultury organizacji,
to zapewne śledzisz informacje związane z rynkiem pracy.
I już wiesz, że w najbliższych latach przed pracodawcami stoją ogromne wyzwania.

 

⇒Jeżeli w zakresie Twoich zadań jest opracowanie planu, a może nawet strategii employer brandingowej, tak by Twoja firma była cenionym i pożądanym miejscem pracy dla Ciebie, Twoich kolegów i potencjalnych pracowników, to ten kurs online jest dla Ciebie!

 

⇒Jeżeli jednak trapią Cię wątpliwości, nie wiesz jak zabrać się do tego zadania i samodzielnie opracować plan / strategię employer brandingową,
masz dużo innych obowiązków, a czas szybko płynie, nie wiesz jakie informacje są ważne i skąd je brać,
ani nie wiesz jak interpretować zebrane materiały,
to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Kurs online obejmuje:

 • 3 moduły zajęć, które nauczą Cię jak samodzielnie opracować strategię / plan budowania marki pracodawcy. Moduły są ułożone logicznie i tworzą 3 etapy: ZDOBĄDŹ INFORMACJE + ZROZUM ORGANIZACJĘ + ZAPROPONUJ EVP (ofertę pracodawcy)
 • Kurs składa się ze wstępu (2 wideo-prezentacje), 20 lekcji tworzących 3 wspomniane moduły, 3 podsumowań i biblioteki dobrych przykładów.
 • Są też bonusy czyli nagrania 3 wybranych webinarów, do których dostęp jest płatny poza kursem
 • Każda lekcja składa się z następujących elementów: wprowadzenia do tematu, opisu studium przypadku, ćwiczeń do samodzielnego wykonania, podsumowania i testu wiedzy.
 • Materiały są opracowane w postaci wideo-prezentacji, skryptu w częściach w PDF-ie, szablonów w PDF-ie.

Spójrz na listę omawianych zagadnień w ramach kursu. Program jest bardzo obszerny: 

MODUŁ 1.

ZDOBĄDŹ INFORMACJE

Znajdziesz w nim odpowiedzi na takie pytania:

 • jakie są źródła wiedzy o firmie – wewnętrzne i zewnętrzne
 • jak wygląda audyt organizacji
 • jak oceniać rzetelność danych
 • jak samodzielnie przeprowadzić badanie kultury organizacji
 • skąd czerpać wiedzę o kandydatach

5 lekcji

MODUŁ 2.

ZROZUM ORGANIZACJĘ

W tym module omawiamy takie zagadnienia jak:

 • Jakie są oczekiwania pracowników i kandydatów, a jakie pracodawcy
 • jakie są wąskie gardła organizacji
 • jakie są mocne strony organizacji
 • jakie cele działań employer brandingowych są realne
 • co będzie najtrudniejszym zadaniem employer brandingowym

5 lekcji

MODUŁ 3.

ZAPROPONUJ EVP

W tym module dzielimy się wiedzą na temat:

 • co to jest EVP (Employer Value Proposition)
 • czy pracodawca rzeczywiście wyróżnia się na rynku pracy
 • jak przekonać zarząd, by zyskać aprobatę i wsparcie działań employer brandingowych
 • jak zadbać o właściwe zarządzanie doświadczeniem pracownika (employee journey management)
 • czy opracowane EVP faktycznie pomoże firmie zrealizować jej cele biznesowe

10 lekcji

Tak przygotowany kurs umożliwia przekazanie ogromnej dawki wiedzy w przyjazny sposób. Dzięki temu poznasz i zrozumiesz reguły związane z budowaniem marki firmy. Nauczysz się je stosować w praktyce oraz podejmować inicjatywy związane
z wyróżnieniem marki Twojego pracodawcy. Pamiętaj, że tylko autentyczna i wyróżniająca się na rynku pracy
firma odnosi korzyści z employer brandingu.

Jak wygląda pakiet?

Nauczę Cię jak opracować samodzielnie strategię i plan employer brandingowy. 

Jestem praktykiem-strategiem. Wprowadziłam na rynek polski 15 marek produktów, które z powodzeniem do dziś są kupowane przez polskich konsumentów. od 2001 roku szkolę, prowadzę warsztaty, kursy i jestem gościem konferencji. Employer brandingiem zajmuję się od 2011 roku, od tego też roku organizuję coroczne Forum Employer Branding. Jestem też autorką dwóch best sellerów, książek na temat employer brandingu, pierwsza ukazała się w 2014 roku, druga 2 lata później. W lipcu 2018 roku ukazał się też mój ebook „Jak opracować propozycję wartości EVP, by wyróżnić pracodawcę?”

Co mówią uczestnicy moich szkoleń?

Uczestnikami szkoleń otwartych na temat employer brandingu byli m.in. przedstawiciele firm: Auchan, Bank Millennium, Billennium, Colian, Eaton, Early Stage, Euroclear Bank, Grupa Onet, Grupa Żywiec, Infor, MB-Pneumatyka, Mondial Assistance, PEP, PKP, Provident, Volkswagen Bank, Samsung, Sapa, Sitech oraz osoby prywatne.

Powiem tak: byłam już na kilku szkoleniach stacjonarnych Kalitero. Czerpię z nich wiedzę praktyczną na temat marketingu, promocji i budowania marki pracodawcy. Warsztaty były prowadzone w kameralnej grupie, co pozwalało na otwartą dyskusję. Dobre przykłady oraz ćwiczenia by nie tylko wiedzieć jak należy robić, ale przede wszystkim spróbować samodzielnie zdobywać informacje, analizować, wyciągać wnioski. Byłam też na webinarium na temat 3 tajemnic marki pracodawcy, to zaś skłoniło mnie by zainteresować się kursem online. Wygodna forma. Teraz jestem słuchaczką kursu. I wiem, że to bardzo wygodne dla mnie. Słucham kiedy chcę i próbuję wykonać ćwiczenia. Materiał jest bardzo obszerny. Dobrze dobrane przykłady – zawsze w formie filmów wideo. Polecam i praktykom i osobom początkującym.

Grażyna Wróblewska

uczestniczka 1.edycji kursu

Z przyjemnością polecam kursy internetowe i tradycyjne opracowane i prowadzone przez Julitę Dąbrowską, założycielkę i szefową Kalitero. Julita Dąbrowska to współtwórca rynku PR i marketingu w Polsce. Ma świetne doświadczenie wyniesione z pracy w biznesie wielu światowych marek. 
W swojej firmie Kalitero zgromadziła ogromne doświadczenie, prowadząc dziesiątki projektów marketingowych i PR. Autorka dwóch świetnych książek: “Employer Branding. Marka Pracodawcy w Praktyce”  oraz “Praktyka Employer Brandingu. Rozmowy z Menedżerami” i wielu autorskich szkoleń na tematy między innymi strategii marki. W dobie rewolucji cyfrowej rozwija nowe projekty z pasją i wyznacza wysokie standardy, na czym korzysta branża Employer Branding w Polsce.

Dorota Gutkowska

Senior Executive and Internationally Recognized Leader, Former VP, Frito Lay/PepsiCo, Levi Strauss EMEA

Wyrażam uznanie dla firmy Kalitero za profesjonalną organizację i realizację szkolenia Jak wyróżnić pracodawcę na rynku pracy czyli jak opracować strategię employer brandingową. Na pochwałę zasługuje osobiste zaangażowanie i kompetentny sposób reagowania na potrzeby uczestników przez Panią Julitę Dąbrowską. 

Agnieszka K.

HR Manager, SITECH

Kurs jest bardzo merytoryczny, cenne wskazówki, dużo pomocnych skryptów do wykorzystania przy budowaniu kolejnych strategii employer brandingowych, dużo praktycznych ćwiczeń. Przejrzysty przede wszystkim, łatwy w zastosowaniu. 
Magdalena Kocikowska

uczestniczka 1. edycji kursu

Bardzo polecam kurs online „Jak opracować skuteczną strategię i plan działań employer brandingowych” Pani  Julity Dąbrowskiej. Jako coach, trener biznesu i sprzedaży często pracowałam z klientem nad uzdrowieniem sytuacji w firmie, nad poprawą komunikacji w zespole, nad zwiększeniem zaangażowania i odpowiedzialności. Coraz bardziej świadomy przedsiębiorca oczekuje działań w pełnym obszarze budowania jego wizerunku jako przedsiębiorcy i przede wszystkim pracodawcy, bowiem pracownicy są najcenniejszym kapitałem dla firmy.
Kurs pozwolił mi nie tylko uporządkować sobie plan działań, który zaczyna się od podstaw, ale dostarczył wielu narzędzi dzięki którym moja współpraca z klientem w obszarze budowania jego marki pracodawcy będzie bardziej profesjonalna, a działania mocno aktywujące i zdecydowanie skuteczniejsze.

Joanna Antonik

uczestniczka kursu

Julita Dąbrowska jest ekspertem w zakresie budowania marki pracodawcy. Wykazała się bardzo dużą wiedzą teoretyczną w zakresie Corporate PR i employer brandingu oraz wysokimi kompetencjami jeśli chodzi o wdrażanie praktycznych działań wspierających, w tym także w ramach polityki zapobiegania sytuacjom kryzysowym w firmie. 

Gabriela B.

Velvet CARE

Masz pytania?

W jaki sposób otrzymam dostęp do kursu?

Dokonując zakupu podajesz swój adres e-mail. Właśnie na ten adres otrzymasz login i hasło dostępu do platformy kursowej. Będzie ono ważne 6 miesięcy od daty zakupu kursu.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Po dokonaniu zakupu w systemie płatności online, w ciągu 24 godzin (dni powszechne) otrzymasz fakturę VAT. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola formularza zakupu. 

Czy mogę dokonać zakupu i zapłacić przelewem bankowym?

Tak. Możesz wybrać taką opcję dokonując zakupu online. 

To najlepszy moment, by zacząć!