Już po raz szósty wydawnictwo Wolters Kluwer Polska  zaprasza do uczestnictwa w Rozwiązaniach HR – najbardziej innowacyjnej, a zarazem praktycznej konferencji HR na polskim rynku. W dniu 01.10.2013 odbędzie się już VI edycja konferencji, której celem jest dzielenie się wiedzą, praktyką i inspiracjami, podczas debat zorganizowanych w kilku ścieżkach tematycznych. „Wizerunek-pracodawcy.com.pl” jest jednym z patronów Konferencji.

Jak co roku do udziału w Konferencji organizator zaprasza całe działy HR: dyrektorów, menedżerów i specjalistów oraz ekspertów merytorycznych zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi.  Podczas rozwiązań HR będą Państwo mogli wziąć udział w dynamicznych prezentacjach, inspirujących HR Talksach oraz tradycyjnych prezentacjach poświęconych najciekawszym HR-rowym casom.

Konferencję rozpocznie wystąpienie znanej już, z poprzedniej edycji Kingi Padzik, która w 20 minut opowie raz jeszcze, ale zupełnie na nowo o efektywności, możliwościach i zaangażowaniu. Przekonamy się co wspólnego ma Pierwsze i Drugie prawo Einsteina z zarządzaniem ludźmi.  Podczas sesji plenarnej Uczestnicy konferencji będą mogli zabrać głos podczas debaty dotyczącej zarządzania wiedzą w XXI w. W debacie przewidujemy udział gości zagranicznych, takich jak: Bruno Rouffaer i Judy Goldberg. 

W samych ścieżkach, jak zwykle pojawią się ciekawe, inspirujące i innowacyjne tematy, np.: „Rzecz o nieowijaniu w bawełnę, czyli docieraniu do potencjału w Odważnym stylu.”, „Rozwiń skrzydła – czego możemy się nauczyć od ptaków?”, „Wypalenie zawodowe i depresja – jak i kto powinien z nimi walczyć” i wiele innych niepowtarzalnych tematów, które są w programie jesiennych Rozwiązań 2013 r.

Podczas przerw konferencyjnych, autorzy i konsultanci od lat współpracujący z Wolters Kluwer Polska będą odpowiadać na Państwa indywidualne pytania i pomagać rozwiązywać problemy dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Rozwiązania HR mają przede wszystkim pomóc praktykom HR w mierzeniu się z codziennymi problemami pracy HR-owca, ale także uczyć, inspirować i pokazywać nowe oblicza innowacji.  VI edycja Konferencji Rozwiązania HR odbędzie się 1 października 2013 r., w Hotelu Marriott w Warszawie.

Więcej informacji o konferencji: http://konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr/