Nazywam się Julita Dąbrowska

Dziękuję, że mnie odwiedziłaś /łeś. Odkrywam to coś, co czyni markę Twojego pracodawcy wyjątkową. Prowadzę badania ilościowe i jakościowe, by na podstawie rzetelnych danych odkryć odpowiedź na pytanie – dlaczego warto pracować akurat w Twojej firmie. Pomagam opracować strategię employer brandingową, w tym zdefiniować tzw. EVP, persony.

Doradzam i szkolę.

Poznaj moje kursy online.

Dzień dobry!

Nazywam się Julita Dąbrowska i na co dzień pomagam innym budować ich marki.

Wiem, że branding umożliwia skuteczne wyróżnienie się na rynku oraz zbudowanie obopólnie korzystnych relacji między właścicielem marki i interesariuszami marki. W ten sposób można kształtować marki produktów, usług, osób, firm jako producentów, usługodawców i pracodawców, organizacji pozarządowych.

Internet stworzył nowe możliwości dzielenia się informacjami i promowania wiedzy. Przyznaję, że chętnie poznaję nowe narzędzia i je testuję.

Dzięki temu mogę publikować więcej i szybciej – na stronie internetowej, na blogu i na profilach w mediach społecznościowych. Prowadzę szkolenia online (webinary), nagrywam wideo edukacyjne (tutoriale) i podcasty.

Skupiam się na 2 obszarach – przygotowaniu strategii marki pracodawcy, w tym opracowanie propozycji EVP, persony i planu komunikacji wizerunkowej. 

Ten drugi obszar to badania organizacji takie jak badanie opinii pracownikow na temat satysfakcji, zaangażowania, kultury organizacji, zachowań menedżerów i listy atrybutów opisujących atrakcyjne miejsca pracy w Polsce. 

Chciałabym informować Cię o moich nowych inicjatywach i zapraszać do udziału w nowych projektach. Dlatego proszę wypełnij poniższy formularz i pozostańmy w kontakcie.