fbpx

Dzień dobry!

Nazywam się Julita Dąbrowska i na co dzień pomagam innym budować ich marki. Wiem, że branding umożliwia skuteczne wyróżnienie się na rynku oraz zbudowanie obopólnie korzystnych relacji między właścicielem marki i interesariuszami marki. W ten sposób można kształtować marki produktów, usług, osób, firm jako producentów, usługodawców i pracodawców, organizacji pozarządowych.

Internet stworzył nowe możliwości dzielenia się informacjami i promowania wiedzy. Dziś trudno już wyobrazić sobie życie bez internetu. Przyznaję, że chętnie poznaję nowe narzędzia i je testuję. Dzięki temu mogę publikować więcej i szybciej – na stronie internetowej, na blogu i na profilach w mediach społecznościowych. Tylko w ostatnich kilku miesiącach przeprowadziłam kilka webinarów, nagrałam wideo edukacyjne (tutoriale), zaczęłam regularnie tworzyć newslettery, ebooki, checklisty. W planach mam nowe projekty. Dlatego chciałabym spytać się Ciebie czy wyrażasz zgodę i czy nadal chcesz, by informować Cię o moich nowych inicjatywach. Jeśli tak to proszę wypełnij poniższy formularz.

 

Pozostańmy w kontakcie!

Zgoda_na_otrzymywanie_informacji_marketingowych

Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale konieczne, by otrzymywać informacje i materiały marketingowe przygotowywane przez Julitę Dąbrowską i jej firmę KALITERO i oznacza akceptację regulaminu strony i polityki prywatności, jak również wyrażenie zgody na udostępnienie danych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z późń. zm.).

Pojęcie informacje i materiały marketingowe obejmuje m.in.: newsletter, zaproszenia na wydarzenia, ebooki, checklisty, kalendarium, linki do nagrań webinarium. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić zdanie i odwołać swoją zgodę.