Zaznacz stronę

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza rozpoczęcie Ogólnopolskiego Programu Best Quality Employer 2016Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej w Polskiej Agencji Prasowej S.A.

Program adresowany jest do firm, przedsiębiorstw, placówek świadczących najwyższej jakości usługi i produkty w Polsce. Celem inicjatywy, firmowanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy. To firmy których działalność wykracza ponad ogólnie przyjęte standardy jednocześnie wyznaczając nowe. Dla najlepszych pracodawców czeka statuetka Best Quality Employer oraz roczny pakiet promocji przygotowany przez patronów i organizatora. 

Do konkursu firmy mogą zgłosić się samodzielnie, wypełniając i wysyłając do nas zgłoszenie; za pośrednictwem partnera branżowego lub uzyskać nominację, przyznaną bezpośrednio przez organizatora konkursu. Firmy zgłoszone do tytułu zostaną zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu w procesie certyfikacji. O wynikach każdy laureat zostanie poinformowany listownie.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

 

Share This