We wtorek 15 kwietnia 2014 roku w warszawskiej Kinotece odbył się HR Tech Summit. Program bogaty w wydarzenia. Każdy z prelegentów miał od 10 do 25 minut na zainteresowanie audytorium swoim tematem. Do wyboru 3 bloki tematyczne. Jak to bywa, jednym to szło lepiej innym troszkę gorzej. Różnorodność tematów bardzo duża. O wybranych piszę.

IMG_0286[1]Sylwester Kozak – LST: gfos. Workforce – prezentacja dotyczyła programu do zarządzania i planowania czasem pracy. Prelegenci gwarantują rzetelną, niemiecką jakość.

Bartosz Sokoliński – Tobe Group: Crowdfunding – krótka historia idei współdzielenia i współfinansowania, która jeśli wierzyć prezentującemu rozpoczęła się w na początku XVIII wieku.

 

IMG_0288[1]

Mariusz Kapusta – Leadership Center: grywalizacja – jest już wszędzie, ma być środkiem a nie celem do zmiany zachowań ludzie, przynajmniej jeśli chodzi o obszar HR

 

 

 

IMG_0289[1]

Jerome Lafuite –  Multiposting: rekrutacja na Facebooku – jeśli wierzyć, że już 18 mln osób na świecie znalazło prace dzięki kampaniom rekrutacyjnym na Facebooku, to z pewnością warto poznać dobre praktyki jak tego dokonać.

Dziękuję w tym miejscu organizatorowi firmie Wolters Kluwer za zaproszenie. Było warto.