Dziękuję, że pozostajemy w kontakcie!

Cieszę się, że pozostajemy w kontakcie.

Pewnie już wiesz, ze w najbliższym czasie – 13 czerwca 2018 roku – odbędzie się 7. Forum Employer Branding. Jeśli jesteś zainteresowana / ny udziałem w Forum, ale przegapiłaś / łeś termin zakupu biletów w promocyjnej cenie to mam dla Ciebie propozycję – wypełniając poniższy formularz możesz otrzymać rabat w wysokości 100 zł netto (123 zł brutto) i kupić wejściówkę tylko za 390 zł netto (479,70 zł brutto). Oferta ważna tylko do 31 maja 2018 (decyduje data zapłaty).

W skrócie:

  • 7. Forum Employer Branding odbędzie się 13 czerwca 2019 roku w Warszawie. Biorą w nim udział przedstawiciele pracodawców.
  • Tematem wiodącym jest jak oceniać działania employer brandingowe, by szybciej i skuteczniej budować wizerunek i markę pracodawcy.
  • W programie 9 wystąpień. Uczestnicy Forum będą mogli poznać najlepsze praktyki wybranych pracodawców działających w Polsce takich jak: DB Schenker, Intive, Marco i Poczta Polska. Ponadto swoją wiedzą podzielą się przedstawiciele firm badawczych stosujących zaawansowane metody statystyczne – Kantar Media i SoTrender – i wskażą jak poprawić profile pracodawców w mediach społecznościowych oraz jak wyprodukować przykuwające uwagę kandydatów wideo, które będzie publikowane online. Poznamy również wyniki badania międzynarodowego Willis Towers Watson Polska na temat wizerunku pracodawców w Europie, w tym i w Polsce oraz dowiemy się jak zadbać o atrakcyjność pracodawców na podstawie badania Randstad Employer Brand 2018.
  • W programie uwzględniono mini warsztat Ford Coaching dla rekruterów pokazujący jakich błędów unikać przekazując informacje na temat pracodawcy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, by nie utracić wiarygodności.

Program sylwetki prelegentów publikuję na stronie www.forumemployerbranding.pl

Tak! Chcę wziąć udział w Forum!

Niniejszym oświadczam, że jestem pracownikiem firmy i chcę wziąć udział w 7. Forum Employer Branding, które odbędzie się 13 czerwca 2018 roku w Warszawie.

Formularz zgłoszeniowy na 7. Forum Employer Branding - rabat specjalny

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu rejestracji na 7. Forum Employer Branding, akceptacja Regulaminu 7. Forum Employer Branding

Na wskazany w formularzu adres służbowej skrzynki pocztowej zostanie wysłana faktura pro forma oraz link do płatności online. Wysłanie formularza oznacza zobowiązanie do płatności oraz akceptację Regulaminu 7. Forum Employer Branding.