fbpx

Tych, którzy są zdeterminowani, zgromadzili już większość materiałów i mają już pomysł na własną książkę ekspercką zapraszam na dwudniowe warsztaty. Praktyczna wiedza w pigułce do natychmiastowego zastosowania.

Jeżeli trapią Cię wątpliwości, masz ogólny pomysł na książkę, ale

 • nie wiesz jak zacząć,
 • nie masz z kim o tym porozmawiać,
 • boisz się, że brakuje Ci cierpliwości,
 • nie wiesz czy ktoś zechce ją przeczytać.

Myślisz o napisaniu książki na temat marketingu, Public Relations, brandingu, sprzedaży, zarządzania, zarządzania czasem, coachingu, mentoringu, motywacji, prowadzenia działalności, itp. to ten warsztat jest dla Ciebie.

Jako autor cenionej książki staniesz się bardziej rozpoznawalną osobą, uznanym ekspertem w danej dziedzinie. Takie osoby są chętniej zapraszane w roli prelegentów na konferencje i seminaria. Ich wypowiedzi i komentarze można także znaleźć w mediach – prasie, radio, telewizji i serwisach internetowych. Czerpią dużą satysfakcję z tego, że faktycznie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako mentorzy pomagają innym w rozwiązywaniu ich problemów i wskazują nowe możliwości.

Moja pierwsza książka ukazała się jesienią 2014 roku. Dziś po trzech latach wiem, że jest to książka po którą sięgają praktycy, ale także i naukowcy. Już 9 polskich naukowców powołało się na nią w swoich artykułach naukowych. Dane te można łatwo sprawdzić w serwisie Google Scholar – pierwszym powszechnym źródle wiedzy świata akademickiego.

Czas działać. Weź udział w dwudniowych warsztatach „Jak napisać książkę w 6 tygodni?”. Dowiesz się:

 • jak uporządkować zebrane materiały,
 • od czego rozpocząć pracę nad swoją pierwszą książką ekspercką,
 • jak ułożyć harmonogram prac.
 • jak opracować dobry konspekt, Twój drogowskaz podczas całego procesu pisania książki.

Dzięki temu napiszesz swoją pierwszą książkę w 6 tygodni!

Przekażę Ci moją wiedzę na ten temat, która sprawdziła się kiedy sama pisałam moje książki eksperckie na temat employer brandingu. W głowie miałam mnóstwo wątpliwości i pytań, a nie miałam z kim o tym porozmawiać. Potencjalni wydawcy, do których się zgłosiłam, byli zainteresowani jedynie otrzymaniem rękopisu. Dlatego rozumiem Twój niepokój, mogę Ci pomóc, przekazać praktyczne wskazówki i w efekcie napiszesz swoją pierwszą książkę w 6 tygodni. Dokładnie tyle czasu zajęło mi napisanie każdej z moich dwóch książek.

Dwudniowe warsztaty „Jak napisać książkę w 6 tygodni?”
odbędą się w centrum Warszawy w weekend
25-26 listopada 2017 roku.

Jeszcze przed spotkaniem uczestnik zostanie poproszony o wypełnienie ankiety, która uporządkuje myśli i stanie się punktem wyjścia do dyskusji na warsztatach. Każda osoba będzie miała szansę opowiedzieć o swoim projekcie oraz uzyskać informację zwrotną nad czym jeszcze warto zastanowić się i popracować. Wspólnie zweryfikujemy koncepcję książki oraz wybierzemy najodpowiedniejsze techniki i formy pisarskie.

Program dwudniowych warsztatów obejmuje m.in.:

 • omówienie trzech etapów procesu pisania książki
 • omówienie 10 typów książek eksperckich (ogólny pomysł na książkę, ujęcie tematu, struktura, język i styl, cechy charakterystyczne) wraz z przykładami książek
 • prezentacja 3 sposobów na porządkowanie materiałów, danych, informacji – które autor chce wykorzystać w swojej książce
 • prezentacja 3 sposobów na opracowanie konspektu 
 • omówienie pomysłów na książki każdego uczestnika 
 • opracowanie konspektu książki przez każdego uczestnika 

Uczestnicy otrzymają bogaty zestaw wskazówek, przykładów oraz ćwiczeń, które umożliwią zapoznanie się z warsztatem pisarza. Po poznaniu szerokiego wachlarza możliwości, wybór narzędzi będzie łatwiejszy.

Efektem warsztatów będzie opracowanie szczegółowego konspektu Twojej książki, porządkującego pomysł na książkę oraz przedyskutowanie jej zawartości. Konspekt taki będzie jednocześnie planem pracy pisarza.

Ponadto każdy uczestnik warsztatów będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji po przesłaniu pierwszych 10 stron pierwszego rozdziału własnej książki, o ile prześle je w ciągu 30 dni od terminu warsztatu. Trenerka zobowiązuje się do omówienia (telefonicznie lub przez skype’a) zaprezentowanego rękopisu.

Pomysł na przygotowanie tego warsztatu zrodził się po rozmowach z koleżankami, które postanowiły podzielić się swoją wiedzą i napisać swoją pierwszą ekspercką książkę. Doskonale rozumiem ich obiekcje i staram się wspierać je oraz omawiać postępy prac.

W pewnym momencie otrzymujesz takie oto komunikaty, które utwierdzają Cię, że warto było napisać książkę.

Oto moja propozycja. Weź udział w dwudniowych warsztatach. Formuła zajęć oparta jest na wymianie wiedzy, opinii i doświadczeń, indywidualnych ćwiczeniach i ich omówieniu oraz indywidualnych wskazówkach. 

 • Pamiętaj, że warsztat jest przeznaczony dla małej grupy, liczącej nie więcej niż 12 osób.
 • Zajęcia prowadzone są w weekend – 25-26.11.2017 w centrum Warszawy, w godzinach 09.30 do 15.30. (12 godzin lekcyjnych)
 • Cena wynosi 990 zł brutto, w tym 23 proc. VAT. 
 • W cenie wszystkie potrzebne materiały, kawa / herbata + lunch biznesowy, udział w warsztatach.
 • Indywidualna opieka – konsultacje praktyczne po przesłaniu 10 pierwszych stron pierwszego rozdziału w ciągu 30 dni od warsztatów.

 
DWUDNIOWY WARSZTAT "JAK NAPISAĆ KSIĄŻKĘ W 6 TYGODNI?"

w cenie 990 zł brutto
KUPUJĘ