BUTIK

firmy KALITERO

Pomagam innym budować ich marki produktów i firm od lat. Stale rozwiązuję mniejsze i większe problemy, tak by moi klienci byli zadowoleni. To zaś wymaga ode mnie stałego pogłębiania wiedzy. Doskonale zdaję sobie sprawę jak to jest ważne. Dlatego też już wiele lat temu postanowiłam, że chcę dzielić się z innymi moją wiedzą i doświadczeniem. Czynię to organizując szkolenia i kursy, webinaria, pisząc artykuły, książki i ebooki. Co mogę zrobić dla Ciebie? Zapraszam – poznaj ofertę butiku!

Julita Dąbrowska

 

Ebook “Jak opracować propozycję wartości EVP, by wyróżnić pracodawcę?”

Nowy ebook Julity Dąbrowskiej porządkujący informacje na temat propozycji wartości EVP (Employer / Employee Value Proposition) obejmującej listę atrybutów wyróżniających pracodawcę na rynku pracy. 

Dostępny 30 lipca 2018. Można go kupić w przedsprzedaży w cenie 39 pln/ebooka. Po 30 lipca 2018 roku cena regularna wynosi 59 pln/ebooka.

Jak samodzielnie opracować skuteczną strategię i plan działań employer brandingowych

Kurs online, który uczy jak samodzielnie opracować skuteczną strategię i plan działań employer brandingowych – de facto jak zostać guru employer brandingu. Trwa nabór do 2. edycji kursu.
Cena: 590 PLN (brutto) – za pakiet podstawowy oraz 790 PLN (brutto) – za pakiet rozszerzony. Sprawdź szczegóły!

Praktyka employer brandingu. Rozmowy z menedżerami

Druga książka Julity Dąbrowskiej, która została wydana w 2016 roku.
Cena: 52 PLN brutto. Koszty przesyłki: 14 PLN brutto.

Jak poradzić sobie z sytuacją kryzysową w employer brandingu?

Ten kurs online nauczy Cię samodzielnie zdiagnozować co może być przyczyną kryzysu employer brandingowego oraz nauczy Cię jak samodzielnie opracować Księgę Kryzysową. Pierwsza edycja ruszyła 6 marca 2018 roku. Nabór zamknięty. Możesz zapisać się na listę oczekujących.

Cena: 790 PLN (brutto) – od 01.01.2018.

Share This